בחירת מלגזה

מלגזות

מהם צרכים תעשייתיים וכיצד הם קשורים לבחירת מלגזה? אלו פרטים חשוב לברר על לפני שרוכשים מלגזה וכיצד תחום העיסוק שלכם מתקשר לבחירה? מדוע ידיעת כל הפרטים לאשורם, בתחום המלגזות, יכולה להוזיל עלויות באופן משמעותי וגם לייעל תהליכים ארגוניים?

צרכים תעשייתיים בבחירת מלגזה נמדדים בהתאם לתחום העיסוק שלכם ולתפקודו של העסק ברמה היומיומית: האם במסגרת העסק נדרש לנסוע למרחק או שהמלגזה עומדת במקום/נוסעת מטרים ספורים? מהו משקל ההעמסה המקסימלי? האם תהיו זקוקים למלגזה שניתן להעלות את הארגזים אליה בלי להשתמש בפסי מתכת חיצוניים? על השאלות הללו מומלץ שתהיה לכם תשובה בטרם תיגשו לבחירת המלגזה, בין אם כדי שלא תרכשו משהו שלא מתאים ובין אם כדי לייעל תהליכים באמת ובתמים.

המרחק והשפעתו על בחירת מלגזה

כאשר אתם נדרשים לבצע מרחק גדול בכל העמסה, תהיו בטוחים כי מלגזת דיזל היא המכשיר בשבילכם, ולא מלגזות חשמליות. מצבר של מלגזה חשמלית נגמר מהר, ממש כמו סוללה של מכשיר סלולרי, וכמו שלעתים אנו נכנסים למצבים לא נעימים כשאין לנו בטרייה במכשיר, כך יכול לקרות במלגזה החשמלית, ובמרחק גדול זה מאד לא כדאי. לעומת זאת, אם אתם יודעים שהמלגזה כמעט אינה זזה, מומלץ כמובן לחסוך בדלק ולהסתמך על מלגזה חשמלית עם נקודת טעינה זמינה.

משקל המלגזה

אולי הנתון החשוב ביותר בכלי. ישנן מלגזות עם כושר נשיאה מופחת או מרובה, וזה תלוי אך ורק בתכולה שלכם. מלגזות משמשות לתחומי רבים בתעשייה – מחיילות הצבא ועד למפעלים אזרחיים, ולכן מלגזה שנועדה לסחוב, לדוגמה, פגזים של חיל תותחנים תהיה מסיבית מדי למפעל שמייצר חומרים בארגזים קלי משקל, שם ניתן לסגור את סיפור קניית המלגזות עם כלי קל וזול יותר.

מהות התכולה

בתכולה של הארגזים שלכם – אין להקל ראש. ישנם חומרים רגישים המחייבים מידת זהירות גבוהה כל עת שהם על המלגזה, לעומת עבודה עם חומרים שלא מחייבים זאת. במפעלים רבים נעזרים בפסי מתכת גמישים לביצוע העלאת התכולה, אבל אלו מתכלים ממש כמו סלוטייפ במשרד, ולכן, מי שמתעסק עם חומרים כאלו על בסיס קבוע, מוטב לו שימצא מלגזות עם מנגנון נצירה משלה, על שיני ההעמסה.

מלגזה

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728