בחירת מלגזות חשמל, לדעת במה לבחור ממגוון רחב של אפשרויות ד.ט לוגיסטיק
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

בחירת מלגזות חשמליות

מהם הפרמטרים עבור בחירת מלגזות חשמליות? מה ההבדל בין סוגי מלגזות?

מלגזה שפועלת על מנוע חשמל מתאימה לחלל סגור. כמו כן, מלגזה כזו פועלת באופן שקט ולא מזהמת את האוויר.

כפועל יוצא מכך, מלגזות חשמליות זוכות לעדיפות בסוגים מסוימים של פרויקטים. עם זאת, גם את המלגזות החשמליות חשוב לדעת איך לבחור.

בתחום השינוע כולם משתמשים בשירות של ד.ט לוגיסטיק

ד.ט לוגיסטיק בוחרת בקפידה את החברות שמיוצגות על ידינו בתחום השינוע. לכן יש לך כעת הזדמנות טובה לחסוך זמן והוצאות על בחירת מלגזות ברמה הגבוהה ביותר – ובמחיר הוגן.

פרמטרים עבור בחירת מלגזות חשמליות

מלגזות חשמליות בוחרים קודם כל לפי אופי השימוש. בשביל להגדיל את הסיכוי לכך שהמלגזה תתאים לפרויקט, צריך להחליט מה מתכננים לעשות איתה. בין היתר, האפשרויות הן שינוע ממקום למקום, הרמת ארגזים, ביצוע מטלות בגובה ועוד.

פרמטר נוסף שבו משתמשים על מנת לבחור מלגזות הוא המפרט הטכני. באמצעות המפרט הטכני אפשר לדעת לאיזה עומסים המלגזה מתאימה ומה כושר התמרון שלה. כמו כן, המפרט הטכני מתאר את היציבות המרבית של המלגזה ואת אופי התפעול.

סוגים של מלגזות

היכרות עם סוגים שונים של מלגזות היא תנאי לבחירה מוצלחת. אם רוצים לבחור מלגזה ברמה גבוהה, צריך להבין מה ההבדל בין הדגמים השונים. על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר הבדלים בין מלגזות איסוף, מלגזות מלקטות, מלגזות משקל נגדי ומלגזות מחסן.

עוד סוגים של מלגזות הן מלגזות צריח, מלגזות מפעיל הולך וכמובן עגלות חשמליות או ידניות. לאחר שמבינים מה מאפיין כל סוג של מלגזה, מתמקדים בקטגוריה הרלוונטית. בפועל, החלוקה לקטגוריות חשובה כי היא מאפשרת לייעל את התהליך של בחירת מלגזות חשמליות מכל סוג.

בחירת מלגזות חשמליות מתחילה כאן

הנציגים של ד.ט לוגיסטיק יכולים לעזור לך לבחור את המלגזה הבאה. בגלל שאנחנו בוחרים בקפידה את החברות שמיוצגות על ידינו, עשינו עבורך כבר את העבודה הקשה. מרגע זה והלאה, כל שנותר לך הוא להגדיר סדר עדיפויות ותקציב. במקביל, נציגינו יסננו עבורך את הדגמים הרלוונטיים מתוך הקטלוג ויחסכו עבורך זמן וטרחה.

התמות במכירת מלגזות ומלגזונים הופכת את ד.ט לוגיסטיק לשותף שלך לכל דבר ועניין. בטווח הקצר והארוך, נוכל לעמוד לרשותך עם תשובות לשאלות לגבי הבדלים בין סוגי מלגזות. כמו כן, אפשר להשאיר פרטים באתר ולהתחיל את התהליך של בחירת מלגזות חשמליות בצורה הרבה יותר יעילה וכמובן מתקדמת.

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter

כתבות הנצפות ביותר

Hand Pallet Jacks

  מלגזות | מלגזות חשמליות | מלגזות דיזל | מלגזות יד 2 | כדאי לדעת | אודות | צור קשר Hand Pallet Jacks Liftstar provides high quality and reliable Hand Pallet Trucks

קרא עוד »

כריות

כריות, מושבים וקרונות מצא הכל עבור המונית שלך: ברדסים, שומרי תקרה, תנורי מוניות, מנעולים מוניות, מחזיקי מסמכים, צימוד ווים, מעיינות גז, מראות, כריות פדלים, מחצלות

קרא עוד »

DE220LC/DE220BLC

יותר אמין התעשייה המובילה מערכת אספקת חלק מבנית, מספר אופטימיזציות ביצועים והשיפורים; שיעור כישלון נמוך בהרבה מסטנדרט בתעשייה מזלג קדמי של זרוע מטלטלין מסופק עם

קרא עוד »

היגוי

רכבות היגוי ותנועה כל החלקים שלנו הקשורים היגוי ברכבת כונן כגון גלגלי ההגה ואת הכפתורים, מכסה המצמד, דיסקים תופים, דיסקים הילוכים אוטומטית, פירים ציר, דיפרנציאלי,

קרא עוד »

ניוזלטר dt-logistic

מעוניינים לקבל מאיתנו עדכונים שוטפים?