מלגזונים חשמליים של החברה הטובה ביותר - ד.ט לוגיסטיק
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ייעוץ מלגזונים

המלגזון הינו למעשה מלגזה קטנה, כאשר תפקידו דומה, הרמה והורדה של פריטים. קיימים מגוון סוגים של מלגזונים, ולכן צריך לבדוק היטב כי המלגזון מתאים לצורכי העסק לפני רכישה. היתרון המובהק ביותר של המלגזון הוא בגודלו הפיזי, היחסי קטן, ולכן תופס מעט מקום, וקומפקטי יותר. בנוסף, המלגזון מופעל בצורה ידנית, ולכן לא צורך דלק וחוסך בעלויות התפעול.

על מנת שתוכלו למצוא את המלגזון הטוב ביותר עבור העסק שלכם, חשוב לוודא ולהכיר את האפשרויות שלו, וכמובן לקחת בחשבון את צורכי העסק. ד.ט לוגיסטי מעניקה ייעוץ מקצועי בתחום על ידי צוות אדיב ובעל ניסיון, ומספק מגוון של מלגזונים למכירה.

המלגזון החשמלי נועד להעביר, לפרוק, ולהעמיס, משטחים ופריטים. מדובר למעשה בפעולות הכרחיות וחשובות ביותר בשרשרת האספקה של כל עסק. מלגזון חשמלי הוא אופציה איכותית, אשר יכולה לשדרג את תפעול העסק. באמצעות הנעה והיגוי חשמליים לחלוטין, מתאפשרת נוחות מקסימלית, ויעילות יוצאת דופן.

מלגזון אדם הולך הינו מלגזון קטן יחסית, שמיועד בעיקר לעבודה בשטח סגור, ולהרמת משקל של כמה מאות קילוגרמים בלבד. מדובר בפיתרון יעיל, נייד, וקומפקטי במיוחד. מלגזון אדם הולך משמש בעיקר בעסקים ובמקומות בהם שטח התמרון הינו מוגבל יחסית, ולכן העבודה היא מאתגרת ומגוונת יותר, ודורשת כלי עבודה קטן יותר. סוג זה של מלגזון הינו קל במיוחד לתפעול, ומאפשר שידרוג של יכולות התפעול. שינוע ציוד לוגיסטי הנה חברה אשר מתמחה במכירת מלגזונים בסוגים שונים ומגוונים, ומעניקה ייעוץ לכל עסק, כך שיוכל להתאים את המלגזון הטוב ביותר עבורו.

המלגזונים הפכו גם מזמן לחלק בלתי נפרד ממחסנים רבים, מפעלים, חנויות גדולות, תעשיות. המלגזונים הם למעשה הגרסה הקטנה יותר של המלגזות הרגילות. המלגזון נועד לעבוד במתחם סגור, כמו מחסן, ועונה על הצורך של סידור סחורה במדפים, הרמה של משקלים, ועוד. כאשר מי שמפעיל את הכלי הוא האדם, ולא הנעה, בדומה למלגזות רגילות. המלגזון בנוי מהגה פשוט לתפעול עליו שולט העובד, ״שיניים״ להרמה של משטחים, וכמובן מערכת פשוטה לתפעול שתפקידה לעלות ולהוריד את המשטחים ואת הסחורה. המלגזון עוזר לחסוך עבודה קשה, וכמובן הוא גם חוסך בזמן יקר וכוח אדם, נושאים קריטים וחשובים בכל עסק.

יצירת קשר

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם