גנרטורים של חברת MASONSE וחברת Wellandpower | ד.ט לוגסטיק
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
ייעוץ גנרטורים

גנרטור הוא מכשיר אשר מפיק חשמל באמצעות פעולה של סיבוב המנוע.
הצורך לגנרטור יכול לעלות ממספר סיבות ובין היתר: לצורך קיום אירועים בטבע, לטיולי מחנאות, עבור קרוואנים ומבנים ניידים ואפילו בכדי להפיק חשמל עבור בתי מגורים ועסקים אשר ממוקמים בישובים שאינם מחוברים למערכת החשמל.

יש לא מעט סוגי גנרטורים, אשר ההבדלים ביניהם יבואו לידי ביטוי בפרמטרים כמו: הספק החשמל של אותו הגנרטור, גודל הגנרטור, סוג ההפעלה (כבל משיכה או כפתור משיכה), מחיר, יצרן ותכונות שונות.
כאשר היצע האפשרויות הינו רחב, מה שמהווה יתרון למחפשים אחר גנרטור מומלץ ומאפשר להם לבחור מתוך אותו היצע את הגנרטור אשר יענה באופן מושלם על הדרישות שלהם ממנו.

ש לא מעט פרמטרים אשר בכוחם לסייע בבחירת גנרטור מתאים ובין היתר:

  • הספק – ההמלצה תהיה לבחור גנרטור עם הספק גבוה יותר מזה הנדרש – מה שיבטיח שגם בתקופות בהם צריכת החשמל תהיה גבוהה יותר מאשר בדרך כלל, הגנרטור יוכל לעמוד בעומס.
  • שימוש – האם מדובר בגנרטור לשימוש מצומצם, גנרטור חירום או להבדיל, גנרטור לשימוש קבוע. הבנת המטרות והשימושים, תאפשר לבחור בצורה נבונה את הגנרטור האופטימאלי.
  • תכונות – יש לא מעט תכונות אשר יכולות להיות בעלי השפעה רבה על מידת שביעות הרצון מהגנרטור ובין היתר: מתן התראות על חוסר בדלק או בשמן, אפשרות להשתקת הגנרטור ועוד.. ההמלצה היא לאסוף מידע על כל אותן אפשרויות ולבחור את הגנרטור בהתאם.
  • ייעוץ מקדים – עבור חסרי הניסיון בעולם הגנרטורים, מומלץ לפנות ולקבל ייעוץ מקצועי בטרם הבחירה. בהליך ייעוץ שכזה ניתן לספק מידע על כל הדרישות מאותו הגנרטור, כאשר איש המקצוע ידע להמליץ על סוג הגנרטור אשר יוכל לספק את המענה הטוב ביותר על אותן הדרישות.

יצירת קשר

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

יצירת קשר

השאירו פרטים ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם