כיצד מומלץ לבחור מלגזה?

כאשר אנו ניגשים לבחור מלגזות, כיצד נהוג לעשות זאת וכיצד מומלץ לעשות זאת בפועל? מה מייחד מפעל שיודע מה הוא עושה ובוחר מלגזה כמו שצריך, ממפעל שעושה את הדברים באופן ממוצע ולא בהכרח מועיל?

לבחירה נכונה של מלגזה, יש חשיבות גדולה עבור כל מפעל יצרני המתעסק על בסיס יומיומי עם תכולות גדולות המצריכות הובלה והעמסה. חלק מהמלגזות אינן גומעות מרחקים, אלא נשארות בנקודה אחת או במספר נקודות סמוכות זו לזו, וחלק מהמלגזות משמשות הן להעמסה והן להובלה ממושכת. ההבדל בין שני השימושים הוא אקוטי, ועל מנת להבין אותו יש לדעת אלו מנועי מלגזות ישנם. נתחיל מהמנוע החשמלי. המנוע החשמלי הוא מנוע שדומהה באופן פעולתו למנוע חשמלי ברכב: הוא ניזון מטעינה ולא מדלק ולכן יש למצוא תמיד נקודת טעינה זמינה. לעומת זאת, מלגזת דיזל פועלת על דלק ולכן היא תהיה עדיפה, כאשר צריך לעשות עם המלגזה מרחקים ארוכים, במיוחד על מנת שלא להסתכן באי מציאת מקור טעינה.

מלגזות – פערי מחירים: כיצד ניתן לגשר עליהם?

פערי המחירים בין מלגזה אחת לרעותה נהירים לכל משתמש וותיק בכלי זה. בשל התפתחות התעשייה לכיוונים ירוקים – הביקוש למלגזות חשמליות עולה ואתו המחירים. לעומת זאת, בתחום מלגזות הדיזל ניתן לזהות האטה בהתייקרויות: ניתן בהחלט למצוא מחירים טובים, במיוחד בשוק מלגזות דיזל יד שניה, שם גם ניתן למצוא לא פעם עסקאות משתלמות במיוחד. ולמרות זאת עדיין חשוב לבדוק את הקילומטרז' של מלגזות יש שנייה לפני הקנייה, כדי לוודא שאתם קונים מכשיר עם מנוע תקין. גם בתחום המלגזות החשמליות, אשר פופולרי במיוחד בקרב תעשיינים שלא זקוקים לשינוע, אלא רק להעמסה, ניתן לראות כי קיימת הוזלה כלשהי במחירו של הכלי כשהוא מגיע מיד שניה וגם הפער ביחס למכשיר חדש – גבוה פחות.

ממי מומלץ לרכוש מלגזה?

ככלים תפעוליים שהנם חשובים בשוטף, כמובן שכדאי לרכוש מלגזות אך ורק ממקצוענים, בעלי ידע בתחום, הבקיאים גם ברזי התיקון והחלפים של המכשיר. חשוב שהספקים שלכם יכירו דגמים של מלגזות ויוכלו לספק לכם את כל המידע העדכני כך שגם תישארו בעניינים וגם תמצאו את הכלי שמתאים לעיסוק שלכם בצורה הכי טובה.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728