מלגזות חשמליות

מתי נעדיף לרכוש מלגזות חשמליות ומתי נפנה לרכישת מלגזות דיזל? באיזו קונסטלציה – על אף המחיר והוצאות הדלק הכרוכות, מלגזות דיזל יהיו יותר כלכליות ממלגזות חשמליות?
מלגזות חשמליות מתומחרות יקר יותר ממלגזות דיזל באותו הדגם, בשל ההסתמכות על טכנולוגיה אשר מבוססת על חשמל, אך מה השוני בין שני סוגי המלגזות בפועל? במלגזות חשמליות פונקציות המלגזה כולן מתבצעות על חשמל ולא על דלק. לא זו בלבד שזה יוצר שימוש חף מגזים רעילים, אלא שגם אין צורך להוציא על דלק סכום נכבד. יחד עם זאת, יש חסרונות גם במוצרים כמו מלגזות חשמליות כפי שתוכלו להיווכח בהמשך, ולכן הן לא מתאימות לכל אחד.

מלגזות חשמליות רוכשים כשהחברה מבצעת עבודות במקומות סגורים

מדוע זה כך? משום שמלגזות חשמליות פועלות על בטרייה אותה יש לטעון כך שתנועה עם המלגזות הללו תצריך מילוי חשמלי לעיתים תדירות. לעומת זאת, כאשר העבודה נעשית במקום סגור, ונקודת העגינה נמצאת לידכם – ניתן לבצע העמסה ופריקת סחורה באופן חופשי ללא כל חשש מהשבתה לזמן ארוך בשל מצבר שהתרוקן. כמו כן מלגזות חשמליות הנן פחות מרעישות, מה גם שאינן פולטות גזים רעילים לסביבת העבודה.

שדרוג והחלפת מלגזות – דרך מצוינת לרכוש מלגזות חשמליות

אם עוד אין לכם מלגזות חשמליות אבל זהו כן מוצר שאתם מעוניינים לרכוש לעצמכם היות והן עונות על כל צרכי העבודה, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא כמובן באמצעות מכירה וקנייה. ניתן למכור את המלגזות הישנות שלכם, שמטבע הדברים כנראה היו מלגזות דיזל מפאת גילן, ולרכוש מלגזות חשמליות במקום. כך תוכלו לחסוך בעלויות הקנייה ועדיין ליהנות ממלגזות חשמליות חדשות מיד ראשונה, הוצאה יקרה לכל הדעות, שלא כל עסק יכול להרשות אותה לעצמו, למרות שזו השקעה מעולה.

מתי נבחר מלגזות חשמליות ומתי נעדיף להישאר עם מלגזות דיזל?

מלגזה שייעודה להישאר במקום אחד ולעסוק בהרמה בלבד, עדיף שתהיה מלגזה חשמלית על מנת למנוע ככל הניתן זיהום אוויר כפי שעלול לקרות בעת השימוש במלגזות מדגמי דיזל. יחד עם זאת יש לקחת בחשבון את זמן פעולת הסוללה ביחס לזמן העבודה ולהתנהל בהתאם.
עבור עבודה שדורשת העמסה ופריקה תוך כדי נסיעה ארוכה אם על דרך סלולה ואם בשטח, עדיף שלא לרכוש מלגזה חשמלית ולו רק בשל העובדה שסוללה של מלגזה חשמלית לא מספיקה לנסיעות ארוכות, מה גם שלא תמיד יימצא מקום להטעין אותה. מלגזת דיזל תהיה בדיוק המוצר המושלם עבור עבודות אשר כוללות העמסת סחורה כבדה ושינועה ממקום למקום, ובמיוחד כאלו בהן הנסיעה היא למרחקים ארוכים. כך תוכלו לתדלק את המלגזה בדיזל ממש כפי שמתדלקים כל כלי מנועי אחר כשמיכל הדלק עומד להתרוקן ולהמשיך בעבודתכם.
לקבלת טיפים נוספים בנוגע לרכישת מלגזות חשמליות מכל סוג, אתם מוזמנים לפנות לייעוץ מקצועי מפי מומחים בתחום!

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728