עגלות משטחים חשמליות

רוצים לדעת עוד על בחירת מלגזות?

הצורך בשינוע של מסעות כבדים משותף לענפי מקצוע רבים, עגלות משטחים חשמליות יכולה להוות את הפתרון האידיאלי עבור הצרכים שלך. מלגזות כיום הינן

  • עמידות,
  • יציבות
  • ונוחות יותר לתפעול

מאשר בעבר ולכן הן מתאימות לאנשים פרטיים ועסקים רבים. מומלץ מאוד להתאים את המלגזה לצרכים הספציפיים שלך בכדי לעבוד בצורה הנכונה והנוחה ביותר בתנאים שלך. אנשי מקצוע יוכלו לעזור לך לתרגם את הצרכים שלך למספר אפשרויות רלוונטיות ובכך יאפשרו לך לזרז ולייעל את החיפוש אחר מלגזה אשר עונה על כל הצרכים שלך.

עגלות משטחים חשמלית

דגם: WS 07-12
לקטלוג המלא לחצו

עגלת משטחים חשמלית

דגם: TFM
לקטלוג המלא לחצו

היכן מומלץ לרכוש עגלות משטחים חשמליות חשמלית?

עגלות משטחים חשמליות היא מוצר אשר יכול להקל על העבודה שלך ולייעל אותה בצורה משמעותית

הודות למבחר הגדול ומגוון מכשירים, כיום ניתן לרכוש עגלות חשמליות במחירים המתאימים לתקציב שלך. בכדי להכיר ולנצל את כל האפשרויות העומדות בפנייך, מומלץ מאוד לרכוש עגלת משטחים מבית עסק גדול המציע מגוון רחב של מלגזות שונות.

  • המבחר הגדול והייעוץ המקצועי יעזרו לך להתאים את המלגזה החדשה שלך לצרכים התפעוליים והכלכליים שלך.
  • כמו כן, בתי עסק גדולים אשר מייבאים כדרך קבע מלגזות ומוצרים דומים יוכלו להציע לך את המחירים האטרקטיביים ביותר.
  • בכל מקרה, לא מומלץ לרכוש מלגזה או עגלת משטחים (דיזל או חשמלית) ללא אחריות.

האם עגלת משטחים חשמלית היא הבחירה הנכונה עבורך?

עגלות חשמליות מאפשרות לך לשנע משקלים כבדים בקלות ונוחות. יכולות לכלול מנגנוני תנועה ועצירה שונים והן מדורגות על פי המשקל המקסימלי אותו הן יכולות להרים ומתאימות, בעיקר, לצרכים פנימיים מכיוון וחיי הסוללה שלהן מצריכים טעינה אחת למספר שעות, לא ניתן להשאיר אותן דולקות לפרקי זמן ארוכים, ביחס למלגזות בעלות מנוע דיזל. בכדי להתגבר על חיסרון זה, ישנן עגלות בעלות אפשרות להחלפה מהירה של המצבר.

קריטריונים להתאמת עגלות משטחים חשמליות לצרכים שלך

מומלץ מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי לפני רכישת עגלת משטחים או מלגזה ולוודא שהבחירה שלך היא המתאימה ביותר לצרכים שלך. במהלך בחירת עגלת משטחים חשמלית, יש להתחשב בקריטריונים הבאים:

כושר הרמה

כושר ההרמה של עגלת משטחים חשמלית קובע את המשקל המקסימלי שהיא יכולה לשאת.

חשוב להבין כי כאשר עגלת המשטחים מרימה את המשקל המקסימלי היא צורכת יותר חיי סוללה ולכן, לעיתים קרובות, עדיף לרכוש עגלות חשמליות בעלת כושר הרמה גבוה מהצרכים שלך.

אורך חיי המצבר

אופי העבודה שלך ייקבע על פי אורך חיי המצבר ולכן מומלץ לרכוש עגלות משטחים חשמליות בעלות מצבר אשר יכול לעבוד במשך כל שעות העבודה המתוכננות שלך.

כמו כן, חשוב לבדוק את מהירות ההטענה של עגלת המשטחים החשמלית שלך.

מנוע נסיעה ומעצורים

יש לוודא כי מנוע הנסיעה הינו בטיחותי ואינו מסכן את העובדים או הסחורה שלך. יתרה על כך, מומלץ מאוד לבחור בעגלת משטחים חשמלית בעלת מערכות בלימה ובלימת חירום אמינות.

ד.ט לוגיסטיק

ד.ט לוגיסטיק הינה חברה המתמחה ביבוא ושיווק של מוצרי שינוע מגוונים. בעזרת השירות האדיב והמלא שלנו אנחנו יכולים להציע לך מגוון רחב של פתרונות עבור הצרכים הספציפיים שלך. אנחנו בוחנים ולוקחים אחריות על כל מלגזה, עגלות למשטחים וכל מוצר אחר שאנו מציעים ללקוחותינו ונשמח לייעץ לך. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני ולשמוע על כל עגלות המשטחים החשמליות הרלוונטיות עבורך במחירים הטובים ביותר.

אודות | צור קשר

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728