ההבדלים בין מלגזה חשמלית לבין מלגזת דיזל

מלגזת דיזלמלגזת דיזל היא מלגזה עוצמתית שנועדה למגוון רחב של משקלים וגבהים אליהם יש להניף את אותם המשקלים. כפי ששמה מרמז, מלגזת דיזל אינה זקוקה לטעינה ויש צורך לתדלק אותה בדיזל, היא תוכל להתמודד עם משקלים גדולים ותרים את המשא לגובה רב יותר מהאלטרנטיבה (אודותיה מיד נפרט). מלגזה מסוג זה יכולה לשמש למחסנים פתוחים, לצרכים חקלאיים וכל מקום שאינו סגור.

לעומת מלגזת דיזל, מלגזה חשמלית היא כלי עבודה הנטען באמצעות חיבור לחשמל. היא מעניקה מגוון יתרונות, אולם מספקת עוצמה פחותה בהשוואה למלגזה המונעת על ידי מנוע דיזל, ויכולה בדרך כלל לשאת פחות משקל ולגובה נמוך יותר מאשר מלגזת דיזל באותם הממדים. עם זאת, היא הפתרון הטוב ביותר למקומות סגורים כמו מחסנים ומפעלים כיוון שמלגזה העובדת על דיזל אינה מתאימה לשימושי פנים, אלא למרחבים חיצוניים.

גורמים שיש להתחשב בהם ברכישת מלגזת דיזל

גם בבחינת מלגזות העובדות על דיזל אפשר לראות שלל דגמים ולכל דגם יש יתרונות וחסרונות. בבואך לקנות מלגזה עלייך להתחשב בצרכים הבאים:

  • גובה – המלגזה עושה כמה פעולות ואחת מהן היא נשיאת חפצים ומשקל לגובה. כל מלגזת דיזל מוגבלת לגובה שונה ועלייך לבחון מהו הצורך שלך מבחינת הגובה בטרם בחירת המלגזה. כמובן, התייעצות עם גורם מקצועי ושיתוף הצרכים שלך יקל עלייך את הבחירה.
  • מרחב – ישנן שלל מלגזות וכל אחת בגודל שונה. בהתאם למרחב בו תעבוד המלגזה יבחר הגודל שלה. כל נתון חשוב ולכן עלייך לבחון אילו מגבלות תנועה יש במקום טרם בחירת מלגזת דיזל שתשמש אותך.
  • משקל – כל מלגזת דיזל יכולה לשאת עליה משקל שידוע מראש. מבחינתך, הצרכים שלך ידועים לך ועלייך לבחון כמה משקל המלגזה צריכה לשאת. אי התאמה בין המשקל הנדרש לנשיאה לבין המלגזה יכולה להעמיד אותך במצב בו היא לא תהיה שימושית. בעת התייעצות עם המומחים שלנו תהיה לך אפשרות לבקש לשמוע רק על מלגזות המתאימות למשימה שעומדת לפנייך.

שמירה על המלגזה לאורך זמן

שמירה על מלגזת דיזל יכולה להאריך את חייה ולתת לך עבודה טובה יותר. ישנם שני דברים שחשוב להקפיד עליהם: דיזל ובחינה כללית של המלגזה. חשוב מאד להקפיד לתדלק את המלגזה באופן שוטף ולא לנסות להשתמש בה עד טיפת הדיזל האחרונה. כמו כן, תחזוקתה המכנית והחיצונית של המלגזה הוא קריטי להמשך פעילותה התקין, יש לבדוק כי כל האביזרים משומנים ולדאוג לכך שתמיד יהיו הנוזלים הנדרשים למכונה ולעקוב אחר הוראות היצרן בהל הנוגע לתחזוקה שוטפת.

מלווים אותך בתהליך בחירת המלגזה

המומחיות שלך היא העבודה שלך. אם יש לך צורך בקניית מלגזת דיזל יכול להיות שלא ידוע לך איזו מלגזה בדיוק נחוצה לך. המטרה שלך צריכה להיות קניית המלגזה הטובה ביותר עבורך, זו שתתאים למשקל שהיא צריכה לשאת (ועם זאת לא עוצמתית שלא לצורך) ותתמודד עם האתגרים השונים שיוצבו לפניה. לכן, פנייה לחברה מקצועית שעוסקת בתחום שנים רבות והתייעצות, היא הדרך הטובה ביותר לקנות מלגזה – ואנו כאן כדי ללוות אותך בתהליך הבחירה.

לקנות במקום הטוב ביותר

חברת ד.ט לוגיסטיק מעמידה לרשותך ידע רב, שירות ללא תנאים ומחירים אטרקטיביים. אנו שמחים לעמוד לרשותך, לסייע לך בבחירת מלגזת דיזל שתשמש אותך לשנים רבות, להעמיד לרשותך חלפים בעת הצורך ולתת מענה מלא לכל שאלה ובעיה עם זמינות מידית.

לקניית מלגזת דיזל באחריות, במחיר משתלם ולקבלת שירות מהיר ומקצועי, זה הזמן לפנות אלינו, ד.ט לוגיסטיק לשירותך!

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728