בחירת מלגזות יד שנייה או חדשות

מלגזות

למה כדאי לרכוש מלגזה יד שנייה? איך תדעו שהמלגזה שבחרתם אכן תהיה מוצלחת? ולמה לשים לב בעת הקנייה? לפניכם – עשרת הדברות של רכישת מלגזה מוצלחות מיד שנייה.
מלגזות חשמליות או מלגזות דיזל?
מלגזות מיועדות לשינוע, פריקה ולטעינה וגם לנסיעה למרחקים. כיום אין כמעט מפעל יצרני בארץ שאינו משתמש במלגזות המותאמות לצרכיו השונים. בשוק המלגזות ישנם סוגים שונים כמו מלגזת היגש, צריח, מלקטת, מאספתת ועוד, חלקן פועלות על חשמל וחלקן על דיזל. יש גם מלגזות בממדים קטנים המתאימים לשינוע במקומות צרים וכן מלגזות עם מחשוב מתקדם.

10 הדברות לבחירה נכונה!

1. ערכו בחינה מדוקדקת של שוק המלגזות: היצע, דגמים, ביקוש, מחירים.

2. השוו בין מחירי מלגזות יד שנייה ומלגזות חדשות.

3. רכשו מלגזה שתתאים למטרות ולצרכים שלכם, כאשר הרכישה צריכה להיעשות מתוך שיקול דעת. יש אין סוף מלגזות ואתם צריכים לדעת איזה סוג של מלגזות בדיוק עם איזה תפקודים ופונקציות, אמורות לענות על הצרכים שלכם בדיוק.

4. אחד הפרמטרים החשובים בעת בחירת המלגזה הוא עמידותה בפני המשקלים והעומסים שהיא צפויה להרים. מידע זה יקבע את סוג המלגזה כמו גם את גודלה.

5. כאשר מדובר במקום צר, כדאי מאוד לבחון מלגזות קטנות הממדים.

6. כדאי מאוד לפנות לחברות שמשכירות מלגזות לעיתים יש להן במלאי גם מלגזות יד שנייה למכירה.

7. ניתן לצרף לבחירה גם טכנאי מלגזות מומחה שמבין במנוע של המלגזה ויכול לבחון את רמתה, בדיוק כמו שעושים כאשר רוכשים רכב. רכישת מלגזה, גם אם מיד שנייה, זו לא עסקה זולה ולכן לא כדאי לקנות חתול בשק.

8. מומלץ לרכוש מלגזה שלא עשתה יותר מדי קילומטר. רכישה מאדם שיכול לתת לכם מושג על המלגזה, השימוש שהיה לה, תקלות, אורך החיים שלה ועוד, היא אידיאלית.

9. כאשר רוכשים מלגזה מיד שנייה יש לשים לב לשנת הייצור שלה.

10.  בעת רכישת מלגזות יש לבדוק האם כל החלקים במלגזה מקוריים או שמא הם תוקנו והוחלפו באחרים. כדאי גם לבדוק אם יש בכלל חלפים למלגזה שהנכם מתעניינים בה.

מומלץ לרכוש מלגזה מיד שנייה שיש לה עדיין אחריות בתוקף.

חדשות או משומשות?

שוק המלגזות מיד שנייה פורח ויש מגמה בולטת של בעלי עסקים לרכוש מלגזה מיד שנייה. יש צורך רק להיזהר בעת רכישת מלגזות משומשות ועדיף מאוד להתייעץ עם מומחה 
בתחום המלגזות המשומשות, אצלנו יש מספר רב של מומחי מלגזות משומשות שישמחו לעזור לכם
מלגזה יד שנייה מלגזה יד שנייה

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728