מלגזות משומשות

מלגזה משומשת על חשמל תפעל תמיד על סוללת ליתיום, לעומת זאת מלגזה משומשת מסוג דיזל פועלות אך ורק על דלק. בנוסף ובגלל זה המלגזות המשומשות על חשמל משמשות כמעט תמיד כמלגזות לשטחים פנימיים ומלגזות דיזל משמשות יותר לתנועה פיזית בשטח, גם בשטחים גדולים יחסית. אחרי הכל – ניתן לסחוב ג'ריקנים של דלק דיזל יחד אתכם, אבל לא ניתן להטעין מלגזה חשמלית בלי נקודת חשמל ייעודית. כמובן שמלגזות חשמל נקיות יותר מבחינת פליטה, בעוד שמלגזות דיזל מכילות רמת זיהום אוויר יותר גבוהה. לכן אם אתם מתלבטים, תמיד תוכלו לפנות לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא רכישת מלגזות משומשות!

 

מלגזות משומשות חשמליות לעומת מלגזות משומשות דיזל – הכירו את ההבדלים

רכישת מלגזה כזו יכולה להיות עסקה מצוינת אם מדובר למשל במלגזה שנרכשה ולא התאימה בסוף לצרכים, או אם מדובר במפעל שנסגר ויש לו מלאי של מלגזות. העובדה שמלגזות מיד שנייה נמכרות הרבה יותר ממלגזות חדשות, מעידה על הדינמיקה של השוק ועל כך שמלגזה, גם מיד שנייה, יכולה בהחלט להמשיך ולתפקד גם אם היא לא הדגם האחרון עם כל החידושים וההמצאות, לפעמים הפונקציות של מלגזה ישנה יותר בהחלט מספיקות מה שיוביל לחיסכון משמעותי עקב הבדלי המחירים העצומים בין מלגזות חדשות למלגזה יד שנייה.

התקדמות מלגזות משומשות וחדשות

אמנם אין שום דבר חדש הנוגע בחשיבות של התקדמות המלגזות בהשוואה למטרות המלגזות, צי מלגזות וטכנולוגיות ניהול מפעיל המלגזות מביא הזדמנות חדשה לתרגול פשוט בצורה של מדדי הערכה שיכול להיות מותאם אישית על ידי הארגון והפרט. זה גם מאפשר עקביות לאורך משמרות או אפילו מתקנים רבים בהם מופעלים מלגזות. פעולות מלגזות בטוחות היא לא משהו שיכול להיות מתורגל פעם אחת ולאחר מכן להיות מוזנח. על מנהלי הלוגיסטיקה והמנהלים הכלליים במחסן להעריך את הבטיחות של המתקנים שלהם ושל המלגזות.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728