מלגזות משומשות – למצוא את הפתרון הטוב ביותר לעסק שלכם

מחפשים מכשירי שינוע לעסק שלכם? מתלבטים האם לרכוש מלגזות חדשות או משומשות? לא יודעים בדיוק איזה סוג מלגזה לבחור וזקוקים לייעוץ מקצועי?

תחום המלגזות הוא תחום גדול ורחב ועל מנת למקסם את הרכישה יש לדעת את כל המידע הדרוש. כאשר מחליטים לרכוש מלגזה, לא מומלץ להתפשר על רכישת מלגזה באיכות ירודה בשביל לחסוך כמה שקלים – ולו רק בגלל שהמכונות האלו הולכות ללוות אתכם להרבה מאוד שנים. אומנם יש להתאים את המלגזה ליכולות הכספיות שלכם, אבל בד בבד, אסור לשכוח שגם המטרה הייחודית לשמה אתם מתכננים לרכוש את המלגזה היא חשובה מאוד.. למשל, יש הבדל בין מלגזה שעתידה להרים מכולות ענקיות ולעבוד מדי יום, לבין מלגזה שמיועדת להרמת משאות קלים ולעבודה בתדירות נמוכה.

אם תדעו להתאים את סוג המלגזה לסוג העבודה ולצרכיו של העסק שבבעלותכם, ללא ספק, תצאו נשכרים ותוכלו להפיק את המקסימום מהמלגזות שרכשתם, מה שיעזור לכם להניע את העסק קדימה.

מלגזות משומשות או חדשות – מה עדיף?

כמו בכל תחום, השיקול הכספי הוא שיקול קיים, לעיתים הוא אפילו השיקול החשוב ביותר. לא מעט בעלי עסקים הזקוקים למלגזות יעדיפו לחסוך כסף ולהתפשר על מלגזות משומשות או אף להשתמש בחלקים משומשים וכך למעשה, לקחת סיכון מסוים.

במידה והרכישה נעשית בחברה מסודרת, מקצועית ואחראית אשר ממליצה לכם על מלגזה משומשת בגלל סוג העבודה עבורה היא נדרשת, אז אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, שקיבלתם את ההמלצה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. אם החלטתם לרכוש מלגזה משומשת מאדם פרטי שאין לו שימוש יותר במכונה, הרי שהמצב הנ"ל מעט מורכב יותר ודורש הפעלת שיקול דעת.

בכל מקרה, כבכל מוצר חדש גם למלגזות חדשות ישנם יתרונות – גם אם זה אומר שאתם תשלמו מעט יותר אבל מה בטוח, שכך תקבלו את החדיש ביותר. ההיצע של המלגזות עצום ויש המון סוגים וגדלים, לכן מה שחשוב הוא להתאים את המלגזה לעבודה הספציפית שלכם.

אל תהססו לשאול שאלות ולקבל סיוע ובסופו של דבר לבחור את המלגזה המושלמת שתעזור לכם לייעל את תפקודו השוטף של העסק ותעזור לכם להצליח בגדול.

מלגזות משומשות – מתי נעדיף אותן על קניית מלגזה חדשה?

במקרים רבים, אנו נדרשים להכריע האם לרכוש מלגזות חדשות או לפנות לתעשיית המלגזות המשומשות: מתי נעדיף את האחרונות? באלו מקרים אין סיכון בבלאי של מלגזות משומשות והן יפעלו ללא דופי? באלו מקרים מומלץ בכל זאת להיזהר כאשר בוחנים מלגזות משומשות?

מלגזות משומשות שימשו מאז ומעולם מפלט לתעשיינים שביקשו לחסוך בהוצאות המפעל שלהם. פעמים רבות המהלך הצליח והעסק עבד, אך היו גם לא מעט מקרים בהם המהלך נידון לכישלון צורם. כאן, נגלה לכם את כל הטריקים להימנעות מטעויות ברכישה, כדי שתוכלו לנבא האם המלגזה טובה או לא, עוד בטרם לקחתם אותה לנסיעת המבחן הראשונה.

הקילומטראז' במלגזה – נתון חשוב למי שבכוונתו להוביל את התכולה המועמסת

לא כל מי שרוכש מלגזה שם לב בכובד ראש לנתון בעל חשיבות זה. לעתים, האזור היצרני במפעל הוא היחיד שבו נחוצה מלגזה ואז אין צורך בתנועה, אולם גם בשימושים מסוג אלו, אין להקל ראש בקילומטראז', היות וקילומטראז' גבוה אומר בהכרח שהמנוע אינו פועל כשורה. במלגזה המיועדת  לנסיעות, נתון כמו גובה הקילומטראז' הוא אולי החשוב ביותר טרם קניית המכשיר. לכן קחו בחשבון כי קילומטראז' גבוה במלגזה הוא מתכון לכישלון, ומוכרים רבים עלולים לנצל את תמימותם של מלגזנים חדשים בתחום.

מלגזות משומשות העובדות על דיזל – הזדמנות עסקית נדירה

עיקר ההוזלות בתחום מלגזות משומשות בא לידי ביטוי בקניית מלגזות דיזל. מלגזות חשמל לעומתן אלו הם כלים הרבה יותר יקרים גם בשוק יד שנייה, ולכן לרוכשים אותם לא מורגש הבדל גדול מבחינת המחיר. בהתאם למה שכתבנו לעיל, אין לרכוש מלגזות משומשות לפני שבודקים מה הקילומטראז' שלהן. לעתים, נתון זה לבד מסביר את המחיר הנמוך. פרמטרים נוספים שחובה לבדוק:

  • כושר הנשיאה של המלגזה.
  • יכולות הנצירה על שיני המלגזה.
  • פונקציות שונות שיש במלגזה: כלי שליטה ותפעול.

בעזרת בדיקת כל הנתונים הנכונים וכן על ידי התאמת המלגזה באופן מדויק לצרכי העסק שלכם, תוכלו להיות בטוחים שגם בעת קניית מלגזות משומשות תגיעו לבחירה הנכונה ביותר.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728