מלגזות למכירה

מלגזות למכירהאילו עסקים זקוקים למלגזה? מהי הדרך הטובה ביותר לבחור מלגזה מתוך מגוון מלגזות למכירה? מה חשוב לבחון כאשר מתבצעת בדיקת מלגזה? איפה הכי כדאי לקנות מלגזה?

ברוב המקרים, בבואך לחפש אחר מלגזות למכירה, כבר בתחילת הדרך ניתן להבחין בשני סוגים עיקריים לבחירה: מלגזות המתבססות על דיזל – לעומת מלגזות חשמליות – כאשר מלגזות בטכנולוגיות שונות אלו מסוגלות להניף משקל שונה ולהגיע לגובה שונה מאלו שבקטגוריה השנייה.

בהתאם לכך, אם העסק שלך זקוק למלגזה, עלייך להגדיר לפני הכול את הצרכים שלך ולאחר מכן לשמוע על האפשרויות העומדות לרשותך.

עסקים שיכולים לחפש אחר מלגזות למכירה

ישנם שלל עסקים אשר יכולים לחפש אחר מלגזות למכירה וכל עסק זקוק למלגזה שונה. כל עסק שיש לו מחסן וצריך לסדר סחורה בגובה יכול להיעזר במלגזה ואין זה משנה אם מדובר במפעל ייצרני או עסק המחזיק בסחורה מסיבות אחרות.

עסקים בעלי צורך לשנע את הסחורה בין מחלקות שונות יצטרכו גם הם פעמים רבות להחזיק במלגזה וזו יכולה להיות חשמלית או ידנית, תלוי במרחק שיש לעבור כדי להעביר את הסחורה.

גם עסקים אשר מקבלים סחורה או חומרי גלם, יצטרכו פעמים רבות לחפש אחר מלגזות למכירה וזאת כדי להקל על כל פעילות קבלת הסחורות. אם יש לך עסק שכזה, עלייך לחפש אחר מלגזה שיכולה להוביל את המשקל שמגיע אליו.

קריטריונים שיש לבחון בעת בחירת המלגזה

  • משקל – בהסתכלות על מלגזות למכירה יהיה באפשרותך לשים לב כי כל מלגזה יכולה לשאת משקל שונה. בהתאם לצורך שלך ולמשאות אותם יש להעביר עלייך לבחור את המלגזה שתיתן לך את הפתרון הנכון.
  • גובה הרמה – כפי שכל מלגזה יכולה לשאת משקל שונה כך כל אחת מתרוממת לגובה שונה. המטרה שלך צריכה להיות בחירת מלגזה המתאימה למקום, למחסן ואופי הרמת המשאות בעסק שלך. לכן, אחד השיקולים צריך להיות בחינת גובה ההרמה.
  • גודל המלגזה – בדרך כלל בחינת מלגזות למכירה נעשית לאחר שהמחסן מורכב או שברור מהו הצורך בעסק. אם המלגזה צריכה לעבור בתוך חלל סגור ובין מתקני נשיאה, יש לבחור באחת צרה מספיק, אך אם ישנו מקום רב, ייתכן שאחת רחבה תבצע את העבודה ותתאים לצרכים במקום.
  • מנגנון הנעה – ישנם כמה מנגנוני הנעה ובהם הנעה ידנית, חשמלית ודיזל. לכל מנגנון יש יתרונות וחסרונות ואלו יבחנו על פי האתר בו המלגזה נועדה לפעול.

 

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728