מחיר מלגזות חשמליות

מה היתרון של מנוע חשמלי? מה משפיע על מחיר מלגזות חשמליות?

מחיר מלגזות חשמליות נחשב כיום אטרקטיבי בגלל ביקוש גבוה והיצע משמעותי. אם בעבר ניתן היה רק לחלום על מלגזות משוכללות שפועלות עם מנוע חשמלי, הרי שכיום מדובר על סטנדרט מקובל בארץ ובעולם. ככל שהיצע המלגזות הזה עולה, כך המחיר יורד והיתרונות עבור הלקוחות הופכים להיות בולטים יותר. עם זאת, גם מלגזה חשמלית צריך לדעת איך לבחור.

ד.ט לוגיסטיק עושה את העבודה בשבילך

הקטלוג של ד.ט לוגיסטיק כולל אך ורק מלגזות שמיוצרות על ידי חברות גדולות ומוכרות. בגלל שאנחנו מלכתחילה משקיעים רק בשיתופי פעולה עם יצרני מלגזות שהוכיחו את עצמם, לך רק נותר לבחור את הדגם החשמלי הבא שלך.

הבדלים בין סוגי מלגזות

בשביל להבין את הפרמטרים שמשפיעים על מחיר מלגזות חשמליות צריך לחזור אחורה למאפיינים הבסיסיים שלהן. כמו כל מלגזה, גם מלגזה חשמלית היא סוג של רכב משא וגם פה מטרתה להעמיס ולהוביל מטען למרחקים קצרים, בינוניים וארוכים. עם זאת, במלגזה חשמלית יש מנוע שממיר אנרגיה חשמלית לאנרגיה מכנית ולמעשה לא זקוק לבנזין או גז.

יתרונות המנוע החשמלי

מנוע חשמלי חוסך בהוצאות תחזוקה. מטבע הדברים, זול יותר להטעין את המלגזה ישירות מחשמל בית העסק או המפעל מאשר בתחנת דלק. כמו כן, מנוע חשמלי מאפשר להפעיל מלגזה במקומות סגורים בלי לחשוש מזיהום ולכלוך. כמו כן, הביצועים של מנוע חשמלי לא נופלים כיום מאלו של מלגזה בסיסית עם מנוע בנזין, דיזל או גז.

פרמטרים המשפיעים על מחיר מלגזות חשמליות

מחיר מלגזות חשמליות מושפע לא רק מסוג המנוע שבו משתמשים. גם אם מפלחים את סוגי המלגזות לאלו שיש בהן מנוע חשמלי בלבד, מגלים פערים של עשרות אחוזים בין הדגמים. בפועל, פערי המחירים נובעים מפרמטרים ובהם יכולת העמסה של המלגזה, סוג השליטה בזרועות ומספר חלקי האחיזה.

מה הקשר בין בטיחות למחיר?

עוד פרמטר שמשפיע על מחיר מלגזות חשמליות – ולמעשה גם על כל מלגזה אחרת – קשור לבטיחות. כאן, המחיר נקבע לפי עומס מקסימלי ומרכז כובד קדמי ובהתאם ליכולת ההיגוי של הגלגלים האחוריים. ככל שההיגוי בטיחותי יותר והעומס המקסימאלי עולה בלי שהבטיחות תיפגע, כך צפוי גם המחיר לעלות.

האם מחיר מלגזות חשמליות שווה את ההשקעה?

מלגזות חשמליות אפשר למצוא כיום במחירים אטרקטיביים. גם אם ההשקעה הראשונה מעט גבוהה יותר, החיסכון בהוצאות שווה את הפער. חוץ מזה, ניתן לבחור מלכתחילה מלגזות טובות ומשתלמות שמיוצרות על ידי חברות מוכרות וגדולות.

מלגזה חשמלית משיגים רק ב-ד.ט לוגיסטיק

ד.ט לוגיסטיק בוחרת בקפידה את החברות שמיוצגות על ידינו בתחום השינוע. אם ברצונך לחסוך על מחיר מלגזות חשמליות אבל לא להתפשר על ביצועים, איכות ובטיחות – נשמח לקבל את פרטיך באתר ולחזור אליך בהקדם האפשרי!

אודות המחבר