מלגזות חדשות – השינוע שלך מתחיל כאן

מלגזותבחירת מלגזות חדשות היא משימה מורכבת שמחייבת התייחסות לנושא הבטיחות. אנחנו בחברת ד.ט.לוגיסטיק מבינים את הצורך שלך במלגזה בטיחותית ומעמידים לרשותך את אנשי המקצוע המובילים בישראל. דרכנו אפשר להשוות בין מלגזות מעולות במחירים מפתיעים ולקבל הצעה בהתאמה אישית.

בחירת מלגזות חדשות לפי בטיחות

הבטיחות היא חלק בלתי נפרד ממערך השיקולים של בחירת מלגזות חדשות. המלגזות מדורגות על פי עומס מקסימאלי ומרכז כובד קדמי. במקרה של התלבטות נדרשת התייעצות עם אנשי מקצוע. את המידע על העומס המקסימאלי ומרכז הכובד הקדמי אפשר לקבל מהיצרן.

הפעלת מלגזות חדשות

המפרט הטכני של מלגזות חדשות הופך אותן לכלי שינוע נוח ואידיאלי. מצד שני, הוא גם מחייב רמה גבוהה של מיומנות מצד המפעיל. אסור לעובד להפעיל מלגזה אלא אם הוא מחזיק ברישיון נהיגה בתוקף ואם יש לו היתר שמצוין ברישיון. כמו כן, על העובד להחזיק בהיתר מפעלי להפעלת מלגזה והוא חייב לעבור ריענון שנתי בהתאם לסוג המלגזה החדשה.

מה כוללת בדיקת מערכות?

כל מלגזה מחייבת את המפעיל לבצע בדיקת מערכות. את הבדיקה מבצעים על בסיס יומי ולפני כל הפעלה של המלגזה. בשביל הבדיקה יש להתניע את המלגזה, לוודא שבלם החניה מופעל ולוודא שבורר ההילוכים במצב סרק. במלגזות עם מערכות בקרה יש לוודא את תקינותן עוד טרם ההתנעה. לאחר מכן אפשר להתניע את המנוע, לוודא תקינות לחץ שמן וטעינת מצבר ולוודא תקינות מערכות הרמה.

בטיחות באזור העבודה

אחד היתרונות הגדולים של מלגזות חדשות הוא שניתן לעבוד איתן במקומות מגוונים. בשביל לעשות זאת יש צורך בשמירה על בטיחות גם באזור העבודה עצמו. כאן השיקול הבטיחותי לא מתייחס למפרט הטכני או לביצועים של מלגזות, אלא לסביבה שבה היא נמצאת. יש לשמור על מרחקי בטיחות מקווי מתח חשמלי ולבדוק האם למלגזה יש בידוד חשמלי. אסור שמשקל הנוסעים, הציוד והחומרים יעלו על כושר ההרמה המרבי של מלגזות חדשות ואין לשנות או לבטל את מתגי ההגבלה המוגדרים על ידי היצרן.

שיפור תנאי העבודה

מלגזות חדשות משפרות את תנאי העבודה. אפשר להשתמש בהן על מנת להעמיס ולהוביל מטען למרחקים קצרים והן מתאימות למפעלי ייצור, סדנאות עבודה מחסנים. כדאי לתת עדיפות למלגזות כי הן מונעות סכנות שנובעות ממכונה תקולה. כמו כן, במלגזות חדשות כמעט שאין סכנות התפוצצות ושריפה או סכנות נזק לרכיבים.

שליטה במלגזות חדשות

היכולות המתקדמות של מלגזות חדשות דורשות שליטה מלאה בלוח הבקרה. היתרון הוא שבתוך לוח בקרה של מלגזות יש חיווי על כל סכנה. בין היתר ניתן להשתמש במתג בוהן לפעולות היגוי, בלחצן לבחירת פעולת נסיעה ובלחצן ייעודי לעצירת חירום. אלו תכונות שלא היו במלגזות הישנות וכיום הן נחשבות לסטנדרט המקובל בדגמים החדשים.

בטיחות, מהירות ויעילות במלגזה אחת

חברת ד.ט.לוגיסטיק מתמחה ביבוא ושיווק של מוצרי שינוע כמו עגלת משטחים חשמלית או מלגזות חדשות ומזמינה אותך לביקור באולם התצוגה. אצלנו ניתן למצוא מלגזות שעומדות בכל דרישות הבטיחות ולהתחיל לשנע מטענים במהירות וביעילות.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728