מלגזות דיזל

מהן מלגזות דיזל? כיצד מלגזות דיזל פועלות? מהם השימושים והמטרות של מלגזות אלו? והיכן ניתן למצוא מלגזות? מלגזת דיזל הנן מלגזות הפועלות על דלק, וזאת בשונה ממלגזות חשמליות, אשר מונעות על ידי מנוע עם מטען חשמלי. המלגזות האלו נושאות עמן את כל היתרונות האפשריים המאופיינים עם מלגזה איכותית, כפי שתוכלו מיד להיווכח, אך ישנן מעט נקודות תורפה שכדאי להכיר בטרם החלטתכם לרכוש אותן ולו רק בכדי שתוכלו לבצע קנייה חכמה.

מאפייני מלגזות

מלגזות אלו מתאפיינות במנוע חזק בעל כושר שרידות גבוה. למלגזות דיזל שימושים ומטרות רבים כאשר אחד מהם, בא לידי ביטוי ביכולתן לשמש כרכב העמסה שמתאים גם לנסיעות ארוכות, היות וטנק דלק מלא יכול לספק למנוע מרחב שרידות ופעולה מה שמאפשר למלגזה לנסוע מרחקים רבים. בל נשכח, כי כל מנוע דלק שעובד ממושכות פולט ריחות חריפים, וכזה הוא גם מנוע מלגזת הדיזל. המשמעות היא שבפרויקטים בהם נדרשת העמסה או נדרש סידור במקומות סגורים כמו למשל במחסנים, מפעלים וכל סוג אחר של מבנים – מומלץ שלא להצטייד במלגזת דיזל אלא דווקא במלגזת חשמל נקייה, ללא ריחות. יחד עם זאת, מנוע מלגזת החשמל יוצא משימוש מהר יותר מאשר מנוע דיזל, ולכן ההעדפה היא להשתמש במלגזת חשמל רק כאשר אין ברירה כמו במקרה של עבודה במבנה סגור.

שימושים ומטרות

למלגזות אלו שימושים ומטרות בעלי חשיבות לענפים שונים. הן משמשות להעמסה והעברה של סחורות בשטחים פתוחים לשינוע כבודה בדרכים ולכל שימוש אחר בו ישנו צורך בהרמת כבודה ושינועה. אחד היתרונות של מלגזות אלו איכותיות הוא שהן מצריכות מילוי דיזל בטנק רק לאחר שימוש ממושך ואינטנסיבי, והן אינן "זוללות" דלק במהירות, בשונה ממכוניות גדולות.

מלגזות מבית טוב

בד.ט לוגיסטיק תוכלו למצוא מלגזות דיזל מכל הסוגים, עם מנגנוני הרמה שונים, מנועים במגוון נפחים, וכמובן – מלגזות בעלות יכולת נשיאת מקסימום משתנה. ניתן להתרשם ממבחר מלגזות הדיזל, ולבצע בנקל את הבחירה של המכשיר המתאים לכם ביותר. לפרטים אודות מלזות דיזל – שימושים ומטרות, צרו קשר אתנו עוד היום. מחכות לכם בד.ט לוגיסטיק!

מלגזות דיזל מלגזות דיזל

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728