מלגזה

אתה בטוח תזכור את הזמן שבו חשבת שזה לא יקרה לך. אחד מאנשי הקשר שלך בתעשייה סיפר לך איך הם שילמו קנסות משמעותיים בגלל שאישרו למפעילי מלגזות לעבוד אתם אף על פי שלא עמדו בתקני הבטיחות. איש הקשר אמר שהוא לא ידע שהמלגזה לא היו תקינות. מפעילים אמרו שאף אחד לא שם לב לתקינות המלגזות. סיפורי "הוא אמר" / "היאא אמרה" הפכו לסיפור מתסכל מדי על מנת לשתף. זה יכול להפוך לסיוט הגרוע ביותר שלך כאשר זה יקרה באחד מהמתקנים שלך, או לאחת המלגזות שלך.
למרבה הצער למנהלי לוגיסטיקה רבים ומנהלים כלליים במחסן, מצב זה הוא מצב אמיתי בגלל חוסר השליטה והתובנה בהפעלה בטוחה של . הודות להתקדמות בטכנולוגיות, כגון מערכות צי וניהול מפעיל, מקרים אלה עשויים לרדתת בגלל הזמינות של מידע קריטי שמאפשרת את ההזדמנות ליצור ולשמור על תרבות הבטיחות. אם ניתן יהיה לשנות את התנהגות מפעיל מלגזה שלך, סביר להניח שהוא יהיה בטוחים יותר – ומדדי ביצועי המתקן שלך יהיו טובים יותר.

הנה כמה שיטות בהן ניתן לשנות את בטיחות מלגזה

בין אם אלו מלגזות חשמליות, מלגזות דיזל או מלגזות יד 2 הדרך הקלה ביותר להימנע מלהיות חלק מהסיפור בתחילת מאמר זה היא לא לאפשר למפעילי מלגזה להשתמש בהם במצב "אוטומט" . טכנולוגיות ניהול מפעיל כלים אלו של היום מצוידות ביישומים מבוססי בטיחות לנהל את הציוד, להסמיך את המפעיל ולייעל בדיקות טרום משמרת . טכנולוגיות חדשות שולטות בגישת הציוד על ידי דרישת מפעילי המלגזות להתחבר לפני השימוש. כאשר מלגזות מעורבות באירוע, חשוב שלוח הטכנולוגיה שעל המלגזה יהיה מתקדם מספיק כדי להפריד בין עובדה לבדיה. אדישות כלפי אזעקות מלגזה מובנת מכיוון ש70 אחוז מהאזעקות הן אזעקות שווא. הטכנולוגיה במלגזות חייבת להיותת אמינה ומשמעותית על מנת שמנהלים יוכלו לזהות, לעודד ולאכוף שינוי בהתנהגות מפעיל המלגזות.

להפעיל תשומת לב

ברגע שניטור האירוע הוא במקום, המערכת של המלגזה יכולה לנתח אירועים ולספק למנהלים רמז חזותי קל אשר ידרוש את תשומת לבם. מפעילי כלים אלו מבינים שיש עליהם אחריות במקרים של אירועי מלגזות. בנוסף, מעקב שוטף הופך את עבודה לקלה יותר כשצריך לזהות מפעילי מלגזה שדורשים הכשרה או מתקנים שהיוו אחוז גבוה של אירועי מלגזות. אימון בזמן אמת מספק עדות ישירה של תרבות בטיחות המלגזות.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728