מלגזה דיזל – מה משותף לכל הדגמים אותם אנו מייבאים

חברת ד.ט לוגיסטיק מייבאת מספר רב של דגמים של מלגזות דיזל  כאשר השוני בין הדגמים בא לידי ביטוי ברמת הפונקציונליות וכן בטווח שונה של מחירים. עם זאת, ישנם מספר נקודות דמיון בין הדגמים:

  1. יכולת תמרון
  2. נוחות מרבית הכוללת הבאה לידי ביטוי בתכנון מתקדם
  3. עמידות לאורך תקופה ארוכה
  4. שינוע רכבים כבדים כמו משאיות למרחקים קצרים  

יש לבצע בדיקת מערכות טרם הפעלת מלגזה דיזל

כל מלגזה מחייבת את המפעיל לבצע בדיקת מערכות. את הבדיקה מבצעים על בסיס יומי ולפני כל הפעלה של המלגזה. אי ביצוע הבדיקה עשוי להעיב על פעולתה של המלגזה ולכן חשוב מאד להיות עם היד על הדופק ולבצע את הבדיקה כנדרש.

מדובר במלגזות חזקות

מבחינת כוח, הרי מלגזות מדגם זה נחשבות מלגזות איכותיות ובעלות כוח רבה בהשוואה למלגזות אחרות.  אולם, המלגזות האחרות מדביקות את הפער, אך ניתן לומר כי מלגזה דיזל הינה מלגזה בעלת כוח רב ומהווה בחירה נכונה עבור בעלי עסקים המחפשים רכב שינוע איכותי היכול לשאת  משקלים רבים לזמן ממושך.

כך לדוגמה , מלגזה חשמלית יכולה להרים משקל עד 3 טון, בעוד מלגזה דיזל יכולה להרים משקל רב יותר כגון 5 טון ומעלה. לקוחות אשר מחפשים כוח, ימצאו אותו במלגזת דיזל.

מאמינים בהענקת יחס אישי – מלגזה דיזל

חברת ד.ט לוגיסטיק מציעה לקהל הלקוחות את המלגזות המתקדמות ביותר הכוללות מנוע בעירה המופעל באמצעות סולר וכולל מבנה ארגונומי המקל על פעולת השינוע. יתרונן של המלגזות בא לידי ביטוי בגלגלים גדולים יותר בהשוואה למלגזות אחרות, דבר המאפשר מרחב תנועה בתנאי השטח השונים , גם במשטחי בוץ.

חברתנו מקפידה להעניק לקהל הלקוחות יחס אישי ושירות אדיב. נוסף על כך, אנו מעניקים שירותי ייעוץ טרם רכישת מלגזה דיזל במטרה להעניק מענה הולם גם בהתאם ליכולת התקציב.

יכול לעניין אתכם גם:

לאורך כל שנות הפעילות שלנו בנינו מוניטין הבא לידי ביטוי בקהל לקוחות מרוצים

במהלך שנות הפעילות של החברה קהל הלקוחות שלנו הלך וגדל באמצעות מוניטין איכותי שבנינו לנו במהלך השנים הבא לידי ביטוח במלגזות איכותיות ברמה הגבוהה ביותר. אנו נשמח ללוות אתכם בהליך בחירת המלגזות וליהנות מיתרונות רבים.

אנחנו בד.ט לוגיסטיק מתמחים ביבוא ובשיווק של מוצרי שינוע, אנחנו בוחרים לייבא ולשווק מגוון רחב של מוצרים איכותיים שיתאים לכל מטרה בתחום השינוע. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכים.

מלגזה דיזל

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728