מחיר מלגזה – פרמטרים ושיקולים

רוצים לדעת עוד על מחירי מלגזות?

מחיר מלגזהבחברת ד.ט לוגיסטיק מבינים עד כמה מחיר הוא שיקול חשוב בעסק או במפעל שלך. אנו מתחייבים להציע עבורך מחיר משתלם על מלגזות מעולות ולעמוד לרשותך עם מענה לשאלות הנפוצות. כדאי לך לנצל את הניסיון שלנו ולחסוך לא רק במחיר מלגזה אלא גם בתקלות נפוצות.

סוגי מלגזות ופערי מחירים

הפערים בין מחיר מלגזה מסוימת למלגזה אחרת נובע מהבדלים בין הדגמים. נכון להיום יש כמה סוגים בולטים של מלגזות ולכל אחד מהם מחיר אחר. הסוגים העיקריים הם מלגזות דיזל, מלגזות חשמליות ומלגזות מפעיל הולך.

מלגזות דיזל

מחיר מלגזה עם מנוע דיזל נקבע בעיקר לפי המפרט הטכני. מלגזות דיזל זמינות במגוון יכולות וקיבולות וניתן לרכוש אותן עם יכולת העמסה של 1 עד 5 טון. ככל שהמפרט הטכני של המלגזה משוכלל יותר, כך צפוי המחיר לעלות. כמו כן, יש להוסיף לעלות הרכישה של מלגזת דיזל גם את התחזוקה השוטפת הכוללת החלפת מסננים ושמנים.

מלגזות חשמל

מחיר מלגזה עם מנוע חשמלי הוא פונקציה של כושר הרמה וזמן עבודה. השימוש במלגזה חשמלית אינו מזהם את הסביבה ולא פולט רעלנים, אך לרוב היא אינה מסוגלת לבצע הרמת משאות כבדים וכושר ההרמה שלה מוגבל.

מלגזות מפעיל הולך

מלגזה ידנית שנקראת גם "מלגזת מפעיל הולך" היא הזולה בקטגוריה של רכבי המשא. המלגזה נעה בזכות הכוח המופעל על ידי המפעיל, לכן ההפעלה שלה פשוטה והיא לא מחייבת הוצאת רישיון. כמו כן, בדגמים מובילים של מלגזות מפעיל הולך משולב מנגנון חשמלי המאפשר לבצע הרמה של המטען ללא הפעלת כוח.

שיקולים לבחירת מלגזה

מלבד מחיר מלגזה, בעל עסק או מפעל שרוצה למצוא את הפתרון הלוגיסטי היעיל ביותר חייב להגדיר את הצרכים הספציפיים שלו. כדאי לבדוק מה אופי השימוש הצפוי במלגזה ולהביא בחשבון את ההוצאות בטווח הקצר והארוך. רצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהשקיע זמן בהשוואה בין דגמי מלגזות לפי המפרט המלא.

השקעה במלגזה איכותית

בענף כלי הרכב הממונעים אין מקום לפשרות. מלגזה כמו עגלת משטחים היא השקעה ולא הוצאה חד פעמית כי בחירה בדגם הנכון חוסכת זמן, מאמץ וכסף. מהבחינה הזו, מחיר מלגזה הוא רק פרמטר נוסף לצד שאר השיקולים. אסור להתפשר על האיכות של המלגזה ומומלץ לבחור אותה בצורה נכונה כדי להפוך אותה לציוד הכרחי בתעשייה ובמסחר.

בטיחות מלגזות

מחיר מלגזה אטרקטיבי לא אמור לבוא על חשבון הבטיחות. מלגזות מדורגות לפי עומס מקסימאלי ומרכז כובד קדמי ואת המידע הזה אמור הרוכש לקבל מהיצרן. אסור שהמשא המועמס על המלגזה יעבור על הגבולות הנקבעים על ידי היצרן וגם בהקשר הזה המחיר חשוב פחות מהמצב בשטח.

רוצה לדעת איזה מלגזה מתאימה לך?

התקשרו עכשיו לחברת ד.ט לוגיסטיק ונשמח להסביר לך לעומק על ההבדלים בין סוגי מלגזות. אנו מתמחים ביבוא ושיווק של מוצרי שינוע ומזמינים אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. אצלנו תקבל מחיר מלגזה שלא חלמת עליו ובשיחת טלפון למספר 04-6457728 נרכיב עבורך הצעה אישית.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728