מחירי מלגזה – כדאי לרכוש מלגזה מיד שנייה?

מחירי מלגזהמה משפיע על מחירי מלגזה? איך מוצאים מלגזה יד שנייה? האם תמיד משתלם לקנות מלגזה משומשת?

מלגזה היא כלי רכב ממונע שבו ניתן להשתמש בעיקר על מנת להוביל ולהעמיס מטענים למרחקים קצרים. המלגזה מתאפיינת בזרועות פלדה שמוכנסות מתחת למטען ונכון להיום היא נחשבת ציוד הכרחי בענפי התעשייה והמסחר. עם זאת, גם במפעלי ייצור, סדנאות עבודה ומחסנים שבהם משתמשים במלגזות באופן קבוע לא תמיד יודעים מה משפיע על המחיר שלה.

המלגזה שלך ממתינה באולם התצוגה

חברת ד.ט.לוגיסטיק מעמידה לרשותך אולם תצוגה מרשים. באולם התצוגה ניתן למצוא את כל סוגי המלגזות תחת קורת גג אחת ולחסוך זמן וכסף. מטרתנו היא לספק לך מידע אמין על מחירי מלגזה ולסייע לך להשוות בין דגמים משומשים וחדשים. איתנו העסק שלך ייצא לדרך חדשה ובטוחה מתמיד.

הבדלים בין סוגי מלגזות ומלגזונים

חשוב מאוד להבין שמחירי מלגזה מושפעים מגורמים שונים. בראש ובראשונה, קיימים פערים של עשרות ומאות אחוזים בין מחירי מלגזה ומלגזונים בדגמים שונים. ניתן לראות זאת למשל בדגמים הנפוצים הבאים:

גורמים המשפיעים על המחיר

ככל שהמלגזה משוכללת יותר כך צפוי המחיר שלה לעלות. בנוסף, מלגזה אופיינית היא סוג של רכב משא אך קיימים הבדלים בין המפרט הטכני של הדגמים השונים. מחירי מלגזה תלויים בין היתר בפרמטרים כגון:

  • סוג המנוע: בנזין, דיזל או חשמלי
  • יכולת העמסה של המלגזה
  • אפשרויות השליטה בזרועות
  • דירוג בטיחות

מחירי מלגזה ודגמים סטנדרטיים

בשביל לקבל מושג על מחירי מלגזה צריך להכיר את המפרט הטכני של הדגמים הסטנדרטיים. כך למשל ניתן לראות במלגזה אופיינית היא בעלת מנוע המופעל באמצעות בנזין או דיזל. מנגד, בדגמים יקרים יותר ישנן מלגזות עם מנוע חשמלי. היתרון של מנוע חשמלי הוא הפעלה שקטה והתאמה למקומות סגורים ומקורים. לעומת זאת, היתרון של מלגזה עם מנוע בנזין או דיזל הוא יכולת העמסה גבוהה. בעת השוואה בין מחירי מלגזה כדאי לבדוק את סוג המנוע ואת המפרט הטכני המלא.

השוואה בין מלגזה חדשה ומשומשת

סוגיה לא פחות חשובה בהשוואה בין מחירי מלגזה מתייחסים להבדלים בין דגמים חדשים ומשומשים. באופן עקרוני ניתן להשיג מלגזה משומשת במחיר זול יותר, אך זה לא תמיד משתלם. בעת השוואה בין מחירי מלגזה חדשה ומשומשת צריך לבדוק את המצב המכאני שלה. בדיקה של המצב המכאני מתבצעת במכון מורשה ולפי שורה ארוכה של פרמטרים אובייקטיביים.

מלגזה זולה עלולה לעלות ביוקר

הטעות הנפוצה היא לבחור מלגזה לפי שורת המחיר בלבד. למרות שעל פניו מדובר בכלי יעיל לחיסכון בהוצאות, הוא אינו משתלם בטווח הארוך. מלגזה זולה עלולה לעלות ביוקר ולפגוע בתפוקת העובדים. מלגזה משומשת במחיר זול לא שווה את ההשקעה מבחינת הלקוח והיא מסכנת אותו.

מחירי מלגזה בלי להתפשר על בטיחות

בבחירת מלגזה חשוב לבדוק גם את נושא הבטיחות. מלגזות מדורגות לפי עומס מקסימאלי ומרכז כובד קדמי. המידע אמור להופיע על שלט קטן ליד הנהג והוא מסופק על ידי היצרן. בעזרת מידע על דירוג העומס המקסימאלי, מרכז הכובד הקדמי ודרגת הבטיחות ניתן לקבל אינדיקציה על איכות המלגזה. אם בכל זאת מתלבטים צריך לפנות לאנשי מקצוע ולקבל הכוונה אישית.

איזה מלגזה העסק שלך צריך?

אנחנו בחברת ד.ט.לוגיסטיק מבינים עד כמה קשה למצוא מלגזות במחיר הוגן. יש לנו בשבילך אולם תצוגה מרשים וכל אחד יכול להיכנס אליו: כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים ונציע לך מחירי מלגזה מפתיעים.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728