יתרונות של עגלות חשמל

עגלות חשמלעגלות חשמל משמשות לביצוע סוגים שונים של עבודות לוגיסטיקה. ניתן להיעזר בהן על מנת להעביר מטענים וסחורות וכדי לבצע שילוח לטווח קצר וארוך. העגלות משולבות במחסנים, אולמות תצוגה ומפעלים והן מסייעות לסידור ולארגון של רכש לוגיסטי.

הפעלת עגלות במקומות סגורים

העגלות מופעלות עם מנוע חשמלי ולכן הן לא מזהמות. אפשר להפעיל אותן במקומות סגורים ולחסוך באמצעותן את הוצאות התפעול על דלק ובנזין. העגלות קומפקטיות, מאפשרות ניידות עם משאות כבדים והדרישה היחידה שלהן היא טעינה. אין צורך להחליף שמנים ואת הפילטרים והעגלות מוכנות להפעלה בתוך זמן קצר.

תחומי התמחות בענף הלוגיסטיקה

כדאי להשתמש בעגלות עם מנוע חשמלי במהלך ביצוע עבודות לוגיסטיות כי הן חוסכות מאמץ, זמן וכסף. כמו כן, הן עומדות בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. אפשר לשלב אותן בתחומי התמחות שונים של ענף הלוגיסטיקה ולצרף אותן לעגלות דיזל. דגמים מובילים של עגלת משטחים חשמלית נפוצים כיום בתחומי לוגיסטיקת הפצה, לוגיסטיקה לאחר מכירה ולוגיסטיקת סילוק פסולת.

אחסון טובין בעזרת מלגזה

הדוגמה הטובה ביותר ליתרונות של עגלות חשמל היא מלגזה המשמשת לאחסון טובין. בעזרת המנוע החשמלי של המלגזה ניתן לשנע את הטובין ממקום למקום במהירות וביעילות. הפעלת המלגזה מתבצעת על ידי איש מקצוע שמוסמך לכך ובהתאם להנחיות הבטיחות. אחסון טובין המוכנים לטעינה בעזרת מלגזה חשמלית חוסך חומרי גלם ואנרגיה ובעיקר משפר את התפוקה.

מאפיינים בולטים של עגלות החשמל

מי שרוצה להפיק מקסימום תועלת מהיתרונות של מלגזות או עגלות עם מנוע חשמלי צריך להכיר את המאפיינים שלהן. הנה למשל כמה מאפיינים בולטים שייחודיים לפתרונות לוגיסטיקה עם מנוע חשמלי:

  • בקרה ממוחשבת על דוושת התאוצה
  • נסיעה מדויקת גם במקומות צפופים
  • ביצועי בלימה מצוינים לשיפור הבטיחות
  • שטח רצפה מקסימאלי לנוחות המפעיל
  • מערכת חכמה להאטה אוטומטית בסיבובים
  • לוח שעונים דיגיטלי לשליטה מוגברת בביצועי הכלי

מלבד האמור לעיל, מלגזות חשמליות ודגמים חדשים של עגלות חשמל מיוצרים בעיצוב ארגונומי. העיצוב משפר את נוחות ההפעלה לטווח קצר וארוך ומצמצם זמני הפסקות בטעינה, שינוע ופריקת מטענים.

בחירת עגלות חשמל

בחירה נכונה של עגלות חשמל דורשת בדיקה יסודית של המפרט הטכני. במסגרת בדיקת המפרט יש להתייחס לגובה הרמה וכושר הרמה ואפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי התאמת עגלות חשמליות לצרכים ספציפיים.

מרימים עבורך את הרף

בחברת ד.ט לוגיסטיק ישמחו לספק לך פרטים מלאים על סוגים שונים של ציוד הרמה ועגלות לוגיסטיות. כדאי לך לחייג עכשיו 04-6457728 ולשמוע הכל על עגלות חשמל מצוינות.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728