מלגזות יד 2

מדוע במקרים רבים עדיף לרכוש מלגזות יד 2 מאשר לפנות לרכישת מלגזות חדשות? מהם בכל זאת טיעוני ה – "נגד" לרכישת מלגזות יד 2, וכיצד ניתן לוודא שהם לא יהיו רלוונטיים עבורכם וכי המלגזות שתבחרו ישמשו אתכם ממש כמו מלגזות חדשות? איזה ידע קודם צריך כדי לרכוש מלגזות יד 2?
כפי שאתם ודאי יודעים, מלגזות, בדומה למכוניות ולכל טובין אחר – יקרות יותר כאשר הן חדשות או מיד ראשונה מאשר מלגזות יד 2. למען האמת, אין זה מפתיע כלל. מלגזה עם מנוע שחור ומפויח, שהשתמשו בה כבר לא מעט פעמים? ברור שהיא צריכה לעלות פחות ממלגזה חדשה עם חלקים עטופים בניילונים (בחלקם). מאידך, בל נשכח שזה בסך הכל כלי עבודה, מה שאומר – כלי שצריך לספק את העבודה בהתאם לצרכים שלכם. זה המקום לומר שיש מלגזות יד 2 המגיעות לכושר העבודה של מלגזות חדשות. אך כיצד מאתרים אותן?

משקל הנשיאה של מלגזה יד 2

כאשר אתם מזדמנים למוכר פרטי שמוכר מלגזות יד 2, בדקו את המפרט וודאו שאתם יודעים כמה ק"ג המלגזה הזו מסוגלת לסחוב על השיניים שלה. אם האופי של המלגזה אותה אתם בוחנים, אינו מתאים לעבודה המיועדת, מראש אין טעם להמשיך לבדוק אותה. אבל מנגד, אם המשקל אותו המלגזה מסוגלת לסחוב אכן מתאים לצרכים שלכם, המשיכו עם המוכר לשלב הבא בתהליך.

כל הפרטים על המלגזה – כמה ידיים היא החליפה, וכמה זמן עבודה היא צברה במסתכם?

עליכם לשאול את המוכר שאלות מסוג אלו וגם לבדוק שהתשובות שאתם מקבלים אמינות על ידי התבוננות בלוח השעונים של המלגזה ובחינת מד הקילומטר. אם מופיע ערך קטן יחסית (בק"מ) המשמעות היא שהיא לא נסעה הרבה וסביר להניח כי המנוע במצב טוב. לעומת זאת אם מופיע ערך גבוה, קחו בחשבון כי הוא מעיד על פי רוב, על שחיקת המלגזה.
כמובן שבמלגזות שלא נוסעות למרחקים, אלא נשארות סטטיות רוב הזמן, בדיקה מסוג זו אינה רלוונטית ולכן הבדיקה שתבצעו לגביהן צריכה להיות כדלקמן – בקשו מהמוכר שירים את השיניים של המלגזה כשהן ריקות, ולאחר מכן, שיבצע את ההרמה עם התכולה שבכוונתכם לסחוב. בדקו את כל סוגי התנועות והצידודים שהמלגזה יכולה לעשות, ואם נתקלתם בחריקות, רעשים וכדומה, התייעצו עם מומחים שיספקו לכם הערכה מבוססת באם ניתן לתקן מלגזות יד 2 מבלי להיכנס לחובות מיותרים.

ייעוץ מקצועי ללא עלות 04-6457728